Fatih Disli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siteme Hoş Geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

_LeGeND_ @ Olympia ( RememberMe Clan Leaderi ) Röportaj

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

_LeGeND_ @ Olympia ( RememberMe Clan Leaderi )  Röportaj Empty
MesajKonu: _LeGeND_ @ Olympia ( RememberMe Clan Leaderi ) Röportaj   _LeGeND_ @ Olympia ( RememberMe Clan Leaderi )  Röportaj I_icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 1:18 pm

Merhaba , öncelikle sizi tanıyalım.
merhaba.Adım Salih Metin 33 yaşındayım evliyim ve 7 yaşında 1 oğlum var.alanyada internet cafecilik yapıyorum.

Allah bağışlasın diyelim
amin cümlemize

Peki oyuna başlangıcınız nasıl oldu, oyun başından beri Olympia'da mı oynadınız yoksa başka serverlarda da oynamayı denediniz mi ?
oyuna xigenon serverinde başladım 64lvl warriorum vardı ozamanlarda sağlam denebilecek bir chardı.uzun süre beraber olduğum clan dağılınca clan kurmak istedim bug varmış^^ kuramadık yeni serverde açılınca burda olimpiaya başladım.

Peki..Şu an oly'de devam etmektesiniz.Oyuna olympia'da mı son vermek istiyorsunuz ?
evet şartlar elverdiği sürece yada oyun kapanmadığı sürece burda olcam çünkü sevdiğim pek çok insan burda

Arkadaş ortamı önemli.Bununlada ilgili sorularımız olucak fakat ondan önce _LeGeND_ nickini niye seçtiğinizi soralım.
ben değil xigenon age of zone zamanından beri hep _LeGeND_ dim
sanırım 1de efsaneleri seviyorum.

Uzun zamandır aynı nicktesiniz yani Güzel bir durum.
Sizi tanıyan hep _LeGeND_ olarak mı tanıyacak peki ? İlerde bir değişim söz konusu olucakmı ?
benim elimde olduğu sürece bu böyle olucak aslında clanımdaki arkadaşların bana taktığı başka 1 nick daha var ama oda bana kalsın malum 1 gün kullanmamız gerekirse..

Peki. Şimdi arkadaş ortamınıza gelelim.Oyundaki arkadaşlarınız sizi bir player olarak nasıl görüyor
bence bu soruyu onlara sormalısın

O zaman şöyle soralım Arkadaş ortamınızdan bahsedebilirmisiniz bize ?
arkadaşım kimdir?arkadaşım beraber olmaktan zevk ve mutluluk aldığım insanlardır buda clanımdaki insanlar çoğunlukla.dışardakilerle çok fazla irtibat kuramıyorum.çok aşırı pm ..arkadaşlarım beni benden iyi bilirler lakin oyundan bizi soğutan en büyük etken aşırı pm.
burdan herkese seslenmek istiyorum arkadaşımla 2 kelime muhabbet etmeye benimde hakkım var.lütfen pm atmayın ^^

Kısacası, sevgi, saygı bakımından güzel bir ortamdasınız yani ?
öyle olduğu için burdayım şuan

Arkadaş ortamınızı konuştuğumuza göre , birazda clandan bahsedelim
edelim tabi

Knight Online'de bulunan bir itibarı olan , hem ortam , hem player bakımından sağlam olan bir clanlardan birinin leaderisiniz.Bu konuda neler söylemek istersiniz. ? RememberMe clanında dünden bugüne neler değişti ?
öncelikle burdan rm ailesine katıkısı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.bugüne kadar gelmemizdeki en büyük faktör demokrasi kavramından kendimizi soyutlamamız.forever monarşi^^.benim için diktatör diyebilirsiniz.
önemli olan yönetim şeklinin adı değildir.otorite ve doğru insanlar.

Clan konusunda başka eklemek istediğiniz bir durum varmı. ? yoksa başka konulardan röportajımıza devam edelim mi ?
her başarılı erkeğin arkasında 1 kadın vardır derler benimde arkamda kapı gibi memberlarım var bu kadar.

Böyle güzel bir clanın oluşmasında emeği geçen tüm memberlarınıza bizde teşekkür edelim o zaman Önceden demiştiniz " bir çok pm alıyoruz. " diye.Bu pm'ler genelde ney ile ilgili ?

bu aralar daha çok ally.ally-item-clan-özel sorular vs..

Herkesin istemediği bir şekilde küfür pm leride alıyorsunuzdur sanırsam.Bu küfürlerin sebebi nedir.?
daha çok mlere geç cevap vermemden kaynaklanan küfürler.pm atanlar okadar tez kanlıki anında a.s. dememizi bekliyor.a.s. 10-20sn içinde gelmezse küfürlerle sonuçlanabiliyor.

Anladım , umarım herkes sabırlı olmayı karşısındakinin de bir insan olduğunu ve sadece 10 parmağa sahip olabildiğini öğrenirler
inşallah.

Peki serverda bunlar harbi oyuncu dediğiniz kişileri sayabilirmisiniz ?
konumum itibari ile butür 1 soruya cevap vermek istemiyorum

Peki tamam bu soruyu geçiyoruz İtem konusuna gelelim mi ?
tabi buyur

İtemlerinizi nasıl yaptınız ? tüm itemleriniz oyun içi droplarla , ticaretlerle mi elde edildi yoksa gerektiğinde YTL de harcadınız mı ?
isilionla felankorun dili olsada konuşsa son zamana kadar oyun içi yaptım herşeyi,oyuna ara verdiğim sırada 1kaç itemimi satmıştım.bu sattığım itemlerin parası ilede ytl itemde aldım.sonuçta cebimden oyunda item için para çıkmadı.cafeci olmamında bunda katkısı büyük tabiki

Tabii ki..Her sağlam oyuncunun olduğu gibi sizin hakkınızda da söylentiler var tabiiki..Bu söylentiler hakkında bir iki tane soru yöneltmek istiyorum izninizle
tabi

Clanın dropladığı itemlerin sizde toplanıyor sanırsam.Bazı kişiler bu itemleri kendi lehinize çevirdiğinizi ve + basıp kullandığınızı söylüyor.Buna bir açıklık getirebilirmisiniz ? Böyle bir şey varmı yoksa tamamen söylentimi ?
doğrudur , itemler bende toplanır dağıtımınıda ben yaparım.+da bastım clanımada dağıttım.son 1.5 yıldır daha tek 1 drop almadım clandan desem ne dersin .şuanki item stratejimiz değişti.çünkü artık azçok herkesin itemi var.
eskiden kimsede item yoktu droplar alıyorsunuz bunlarıda pay edicek birisi lazım.ona düşen bana yarar.bana düşen ona yarar.fakat şunuda belirteyim o meaklı arkadaşlarıma.rm clanında benim olmadığım 1 yerde drop kaç tane alınmıştır..parmakla sayılı..benim hakkımı rm yiyor .çok insan geldi geçti.kimi sistemimizi sevdi ve uyguladı kimi sevmedi gitti.her insan hata yapabilir
bende hatalar yapmışımdır.doğrularımız yanlışlarımızdan çokmuşki hala burdayız
ki zorla kimse clanımda durmuyor.

tabii ki gitmek isteyen gider kalmak isteyen kalır Clan'daki item dağıtılması konusunda arkadaşlarımızın kafasında bir soru kalmamıştır sanırım.Gayet açık ve net cevaplar verdiniz

teşekkürler

Yapan yaptı , yapamayanın dili yoruldu durumu yani
evet.o dili yorulanlarında hepsi bana sorudğunuz adamın zamanında neler yaptı neler.ama yine ezildiler.bana dil uzatanlar ya humandır sevmemesi normal.bende humanları sevmem.ya clan ya ally yada almıcamı düşünen insanlar.insan oğlunun en kötü hastalığı kendini kandırmaktır.

Kısacası insanımız öyle hırs yapmışki en ufak bir durumdan bir sürü şey çıkarıyorlar.
keşke bişiler yapmış olsamda,burda sana yaptım ulennnnnnnnnn varmı ötesi diye haykırabilsem

Yapmamak en iyisi ve siz en iyisini yapmışsınız
yok ama bir bulsam affetmicem yapan legend neler yaparmış görmelerini çok isterdim Razz.

Razz..Biraz söylentilerden uzaklaşalım oyunun başka yönlerini konuşalım.Ne dersiniz
evet sizi dinliyorum
Aslında hiç iyi bir yönü değil oyunun..Hack olayı..Sanırım 1 kere hacklenmişsiniz ve Rm clanı dağıtılmış.Bunu yapan kişiyi buldunuzmu ?
evet 2 kişi ortak yapmışlar.bartında 1 cafeci arkadaş olaya şahit olmuş.geç farketmiş yoksa clanda kurtulcaktı.

Peki bu arkadaşlara ulaşabildinizmi ? ulaşabildiyseniz hukuki bir ceza uygulandımı ? Bulduysanız fiziki bir cezamı verdiniz yoksa Razz
cafeci arkadaş orda olan kişiye bişiler yapmış.2. kişi alanyadan ama yok şuan burda.ulaşamıyoruz..

O sırada charın itemlerine bir şey olmuşmuydu peki?
hayır.sadece clan patlattılar.itemlerimde kilitli zaten.

Anladım.Geçmiş olsun diyelim o zaman.
sağolun

Peki o sırada charı geri alırken k2 bir zorluk çıkardımı ?zorluk çıkaracak kimse yoktu
olay sadece şifremin çalınması.şifremi değiştirdim olay kapandı.10dk lık 1 mevzu idi ama bize pahalıya patladı.15m npmiz boşa gitti.

Gerçekten oyun içinde çok büyük rakam..Yeniden geçmiş olsun o zamandan sonra giden nplere rağman clanın yeniden birleşmesi clan memberlarının samimiyetine dayanıyor sanırsam ?
tabiki.bizde birleşecek bişi yokki..biz zaten beraberdik.ama aramızda 1 kaç çürük varmış.onlarıda temizledik.herşeyde 1 hayır vardır diye boşuna dememişler.

Tabiki.Zaten hem realde hemde oyunda iyiler kötü günde belli olur
clanımın %80 üyeleri ile realdende görüştük.kimini ben ziyaret ettim kimi misafirimiz oldu.

Ne güzel.Harika bir ortam.Ne diyelim inşallah daha iyilere hep beraber ulaşırsınız.
en kötü günümüz böyle olsun

İnşallah .Sorularımız bitti.Eklemek istediğiniz bir şey varmı ?.Yada şöyle yapalım Knight Online'ye devam eden büyük ve küçüklerimize söylemek istediğiniz şeyler varmı ?
Oyun dünyası çok güzel çok eğlencelidir, ama bunun sadece bir OYUN olduğunu asla unutmamanız dileğiyle..

Bize ayırdığınız zaman için çok çok teşekkür ederiz.Güzel bir söyleşi oldu.Biz memnun kaldık umarım sizde memnun kalmışsınızdır.Hatamız olduysa affola
rica ederim asıl ben sürçü lisan ettiysek affınıza sığınırım.

Unutmadan oyun içinde çektiğiniz bir ss'nizi paylaşmak istermisiniz bizimle
tabiki..

Bizimle bir ss paylaşıyor
http://img376.imageshack.us/my.php?image=legendmc4.jpg

Bunlarda Msn konuşmalarımızdan bir kaç görüntü..
http://img381.imageshack.us/my.php?i...ropcopygc3.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/595...op4copykj9.j
https://fatihdisli.yetkin-forum.com

_LeGeND_ @ Olympia ( RememberMe Clan Leaderi ) Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir cLan Nasıl Yönetilmeli?
» Yeni Clan Sıralaması Sistemi : Yeni Np Sistemi
» Silkroad Online Legend 2 Fortress War 2
» Silkroad Online Legend 2 Fortress War 3
» Silkroad Online Legend 2 Fortress War 4