Fatih Disli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siteme Hoş Geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyun İçi Yardım [Support]

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Oyun İçi Yardım [Support] Empty
MesajKonu: Oyun İçi Yardım [Support]   Oyun İçi Yardım [Support] I_icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 4:39 am

Selamlar.

Yeni başlayanlardansanız temel bilgiler almak veya oyunla ilgili bilinmeyen her türlü konularda başvurmak için, Oyun yönetimince oluşturulan ve 24 saat online tecrübeli oyuncular tarafından kontrol edilen Yardım hesaplarına başvurabilirsiniz.

Bu hesaplar, gönüllülerden oluşturulmuştur ve oyunla ilgili her türlü sorununuz için size destek sağlayacaklardır.

Bir kaç küçük husus:

*Yardım hesabı, oyunda Multihunter değildir. Hesabınızla ilgili cezai işlem ve yaptırımlarda söz sahibi olamaz. Oyun hakkında deneyimli oyuncuların size oyunla ilgili sorunlarınızda yardımcı olması için açılmıştır.

*Hammadde yardımları sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır ve bunun için Yardım hesaplarına mesaj atmak herhangi bir avantaj sağlamayacaktır.

*Hiç bir görevli sizden şifrenizi istemez. Bu hesapların isimlerine benzer sahte isimlerle şifrenizin istendiği durumlarda lütfen mesajın linki ile Mh ye başvurunuz.

Yardım hesabıyla ilgili herhangi bir problemde support@travian.com.tr adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Nasıl iletişim kurarım?

Oynadığınız serverda, mesaj yazarken mesajınıza alıcı olarak Yardım yazabilir,

veya

Dorf ekranınızın solunda bulunan linkler alanından Support'a tıklayarak, [1],

Ardından karşınıza çıkacak yönlendirmelerden [2] numaralı alandan ulaşabilirsiniz

Mesaj Yazarken Dikkat Edilecek Hususlar:

*Mesajlarınızda sorunuzu özetler bir konu yazmanız gerekmektedir. Örn: Mancınık nasıl üretilir? NPC nedir? vs...

*Boş, gereksiz [Spam] mesajlara cevap verilmeyecektir.

*Hammadde talebi içeren mesajlara cevap verilmeyecektir.

*Sistem tarafından otomatik olarak gönderilen mesajlara gereksiz cevaplar vermek, [Ok, sağol vs.] işleyişi yavaşlatacagından ve oyuncuların mesajlarına cevap verilmesini gciktireceğinden ötürü yapılmamalıdır.

Saygılarımızla...
https://fatihdisli.yetkin-forum.com

Oyun İçi Yardım [Support]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun İçi Yardım [Support]
» Sitene Yardim Kuruluslarinin bannerleri 5
» Sitene Yardim Kuruluslarinin bannerleri 1
» Sitene Yardim Kuruluslarinin bannerleri 2
» Sitene Yardim Kuruluslarinin bannerleri 3